Klinika Medical Beauty Plzeň

Naše filozofie

KLINIKA MEDICAL BEAUTY je určena všem, kteří chtějí zpomalit stárnutí, omladit, zůstat zdraví a sdílí STEJNÉ HODNOTY jako my: ZDRAVÍ na prvním místě, BEZPEČNOST, PŘIROZENOST a OSOBNÍ PŘÍSTUP.

Rodinnou KLINIKU MEDICAL BEAUTY jsme založili v roce 2008 - byla přirozeným vyústěním našich profesí (oba lékaři) a našich zálib (estetika a genomika). Oba dva svou práci milujeme a neřešíme čas, který jí věnujeme - naše profese je naším koníčkem a naplněním. Rádi se vzděláváme a zdokonalujeme, navštěvujeme kongresy a kolegy z oboru. Vždy se snažíme přinést našim klientům to nejnovější ze světa, ale ctíme účinnost a bezpečnost metod. Vše prostě nefunguje, a tak některá ošetření u nás na KLINICE MEDICAL BEAUTY nenajdete.

Za prestižní ocenění považujeme, že KLINIKA MEDICAL BEAUTY funguje od roku 2010 jako referenční pracoviště Laboratories FILORGA Paris pro Českou a Slovenskou republiku a je školícím pracovištěm pro lékaře a kosmetičky.

Přesto zůstáváme rodinnou klinikou a nezaměstnáváme mnoho personálu a nejsme velcí rozlohou - můžeme Vám proto nabídnout velmi dobré ceny za nejkvalitnější materiály světových značek. A nejbezpečnější metody aplikace. A hromadu zkušeností. Ceníme si blízkého kontaktu s klienty, zajímá nás, jak se cítíte doma po ošetření, zůstáváme ve spojení…  Pokud se Vám líbí naše filozofie, přijďte k nám, jste vítáni!

MUDr. Gabriela Horová, MBA

MUDr. Petr Hora, MBA

Klinika estetiky Medical Beauty

Naše vize

“Snažíme se dělat Váš život KRÁSNĚJŠÍM, ZDRAVĚJŠÍM a ŠŤASTNĚJŠÍM. Neustále.”

“Přinášíme Vám ŘEŠENÍ pro Vaše zdraví, krásu a dlouhověkost.”

Petr a Gabriela Horovi

Ordinace

Zaměření Kliniky Medical Beauty

KLINIKA MEDICAL BEAUTY má dvojí hlavní zaměření: 1. vnější krása a 2. vnitřní zdraví. Nebudeme-li zdraví, nebude nás zajímat, jak zůstat krásní a mladí. A naopak - budeme-li se starat jen o vnější krásu, jednoho dne to přestane fungovat - každá psychická nepohoda, natož nemoc, se v našem obličeji i na našem těle brzy projeví. Naší snahou je zachovat harmonii obojího.

 

VNĚJŠÍ KRÁSA

1. Ať už jde o zpomalení stárnutí pleti, omlazení obličeje nebo krásu pevné a štíhlé postavy, preferujeme tzv. neinvazivní nebo minimálně invazivní přístupy. Nenajdete tedy u nás chirurgické operace.

Nejoblíbenější metodou zpomalení stárnutí pleti je MEZOTERAPIEPLASMATERAPIE, v omlazení obličeje DERMÁLNÍ VÝPLNĚBOTULOTOXIN, postavu nejlépe vytvarujete v našem POWER PLATE STUDIU a případný zbylý tuk z bříška a stehen pomůže odstranit SPM-VACUPRESS.

Vnější krása je často zrcadlením vnitřního zdraví. Akné, kruhy pod očima a další estetické nedokonalosti mají často původ uvnitř těla: stres, hormonální dysbalance, potravinové intolerance. Na KLINICE MEDICAL BEAUTY vnímáme každého jedince jako celek a jako celek řešíme i jeho problémy.

VNITŘNÍ ZDRAVÍ

2. To je náš největší poklad, o který musíme pečovat. Ale víme jak? Věděli jste, že nejenom potravinové alergie, ale i potravinové intolerance mohou být příčinou nemocí? Věděli jste, že ve střevech máme 2,5 kg bakterií a že jejich dysbalance může být v budoucnu příčinou cukrovky, deprese či rakoviny?

Tyto informace (a mnohé další) se naštěstí již dnes dají zjistit a v kombinaci s vyšetřením Vašeho genomu umožní žít zdravě a v psychické pohodě - pokud o to stojíme… Protože tzv. 5P MEDICÍNA právě Vaši spoluúčast, snahu pro sebe něco udělat, neboli PARTICIPACI předpokládá. Tato vyšetření (dříve dostupná jen v zahraničí) již standartně na KLINICE MEDICAL BEAUTY nabízíme. Více informací na www.5pmedicina.cz.

 

Náš tým

Velmi malý, velmi příjemný, velmi krásný:) a velmi pracovitý!

 

 

 

MUDr. Gabriela Horová

MUDr. Gabriela Horová, MBA

ředitelka Kliniky MEDICAL BEAUTY
jednatelka medical beauty s.r.o
lékařka zodpovědná za estetickou medicínu

“Celý život inklinuji k estetice, designu, architektuře. Vystudovala jsem ale medicínu. Řízením osudu jsem se však dostala ke své současné práci, která obojí nádherně propojuje.

Po krásné práci na JIP neonatologie ve FN Plzeň, kterou považuji za nejlepší přípravu pro miniinvazivní zákroky, a práci u nadnárodního koncernu se zdravotnickými prostředky, jsem zakotvila u práce, která mě maximálně baví a uspokojuje.

Osobně si myslím, že cit pro estetiku nelze získat, ale prostě ho buď máte, nebo nemáte. A pokud se věnujete estetické medicíně, je pro vás zcela zásadní. Věřím, že tento cit a představivost mám a Vy jej u mě rozpoznáte. A pokud se Vám líbí naše interiéry, tak mě to moc těší, protože jsem je navrhovala:)…”

Často slyším od svých klientek, jak výborně vypadám:) a nechtějí mi věřit můj věk. Co pro sebe dělám? Z estetických procedur vše, co doporučuji svým klientkám - nejraději mám mezoterapii. A co se týče těla? Rozhodně Power Plate - doporučuji, je to závislost… Závislost na skvělých a brzkých výsledcích - a pak už si to nenecháte vzít - vždyť stačí půlhodinka dvakrát týdně…”

 

MUDr. Petr Hora

MUDr. Petr Hora, MBA

obchodní a marketingový ředitel Kliniky MEDICAL BEAUTY
jednatel medical beauty s.r.o
lékař zodpovědný za 5P medicínu

“Poprvé jsem byl na operačním sále v 5 letech - se svým otcem, šéfem oddělení ARO. A bylo rozhodnuto - půjdu na medicínu. Ještě během studia lékařské fakulty se seznamuji s mou láskou na dlouhou dobu - leteckou záchrannou službou. Po promoci nastupuji na ARK a pak na MJIP FN Plzeň, kde mám štěstí na své "učitele".

Vzpomínám především na prim. MUDr. I. Nováka či prim. MUDr. R. Bosmana. Oba dva mne naučili dívat se na pacienta jako na komplexní celek, používat nejen špičkové technologie, ale i zdravý selský rozum, a přemýšlet vždy o několik kroků dopředu. Po roce 2003 mám možnost poznat nový obor - genomickou medicínu, kterou jsem zcela fascinován.

Poprvé v dějinách medicíny je tu možnost nediagnostikovat nemoc dle příznaků, ale úplně a včas nemoci předejít díky analýze našeho genomu. Rychlý rozvoj a má spolupráce se světovými lídry genomiky, umožňují zavedení této nejmodernější formy prevence do denní praxe naší kliniky …”

 

Bc. Tereza Matějů

Bc. Tereza Matějů

zdravotní sestra a asistentka lékaře
produktový manager Filorga Paris
zodpovědná za neinvazivní ošetření

Terezka je naše “sluníčko”. Stále se usmívá, je pozitivní, má dobrou náladu. Je to nakažlivé. Všichni i díky ní chodíme do práce velmi rádi. Navíc je pracovitá, ochotná, nic pro ni není problém. Svou práci má ráda, o tom není pochyb. Neměli jste zrovna prima den? U nás na Klinice MEDICAL BEAUTY si můžete náladu zlepšit na třikrát - omlazením, relaxací v tichém a krásné prostředí a nakažlivou Terezčinou dobrou náladou.

Andrea Wirthová

Andrea Wirthová

asistentka ředitele
recepční Kliniky MEDICAL BEAUTY


Andrejku by chtěl mít každý doma. Je neuvěřitelně milá, starostlivá, každému se snaží vyjít vstříc. V telefonu neznám příjemnější hlas. A kdyby to šlo, všichni by měli všechno zadarmo:)… Vždycky “kope” za klienta a to je správné. Celý tým je tak více empatický a snaží se dělat maximum. Tak jako Andrejka.

Bc. Vendula Radová

Bc. Vendula Radová

asistentka ředitele
recepční POWER PLATE STUDIA


Vendy je nejmladší člen týmu, ale už dnes víme, že jsme vybrali dobře. Velmi inteligentní, vstřícná, s perfektním smyslem pro detail. Absolutně spolehlivá, vždy usměvavá. Studium tělesné výchovy a sportu může v našem POWER PLATE STUDIU výborně zúročit - nebojte se na cokoli zeptat - i na recepci máte odborníka na lidské tělo a sport.

 

Jak to u nás vypadá?

Recepce
Recepce
Čekárna
Čekárna
Ordinace
Ordinace
Venkovní pohled
Venkovní pohled
Ordinace
Ordinace
Ordinace
Ordinace
Ordinace
Ordinace
Naše zahrada
Naše zahrada

 

 

Virtuální prohlídka


Filorga Laboratiories Paris Česká společnost estetické a laserové medicíny World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine American College of Lifestyle Medicine