Červenec na Klinice Medical Beauty Objednat se

Akce platí od 1.7. do 31.7.


Lékařské ošetření | KYSELINA HYALURONOVÁ ZA LETNÍ CENU

Pokud je letní dovolená pro Vás ten nejlepší čas pro omlazení, pak máte štěstí, protože o prázdninách výrazně ušetříte! Budete-li potřebovat 1ks dermální výplně s kyselinou hyaluronovou (např. odstranění povislých koutků ) ušetříte 10% (tj. platíte jen 4.860Kč), budete-li potřebovat 2ks, ušetříte 20% (místo 10.800 Kč zaplatíte jen 8.640 Kč). Umíme vyřešit hlubokou mračící vrásku, nosoretní rýhy, zvětšit rty, odstranit vrásky na rtech a spoustu dalšího. Poznámka: dermální výplně jsou francouzské značky Laboratoires Filorga a jejich efekt vydrží jeden rok.


Kosmetické ošetření | KRÁŠNĚJŠÍ PLEŤ I NOHY JEN ZA 30 MINUT

V létě chceme čas trávit hlavně venku u vody, na terase, na procházce…. Určitě si ale najdete půlhodinku jen sama pro sebe, za kterou my stihneme vrátit Vaše oteklé nohy do kondice, zmírnit celulitidu a vylepšit pleť! Ano, za pouhých 30 minut absolvujete lymfodrenáž se zábalem a peeling s hydratační maskou FILORGA . Jen půlhodinka Vašeho času a tolik blahodárného pro Vaše tělo! Navíc o prázdninách za super letní cenu: jen 990 Kč místo 1.570 Kč. Perfektní využití času, co myslíte?


Lékařské ošetření | APLIKACE BOTULOTOXINU: 24.-27.7. a 27.-29.8.

Bez ohledu na sluníčko a pobyt u moře můžete podstoupit ošetření mimických vrásek botulotoxinem. Více slunečních paprsků vede více k mračení a mhouření očí, a tak si tyto vrásky prohlubujeme. Řekněte jim jednoho dne STOP a přijďte jim DÁT SBOHEM na naši KLINIKU MEDICAL BEAUTY. Nejnovější školení GLOBAL INJECTION MASTERCLASS absolvuje MUDr. Gabriela Horová v červenci v Miláně - přijďte se přesvědčit, že je v Plzni nejlepší! O prázdninách se na Vás těšíme v úterý 24. až pátek 27.7. a v pondělí 27. až středu 29. 8. 2018. Poznámka: Individuální termín (např. na odstranění pocení ) je též možný.


Kosmetická domácí péče | FILORGA MEDICOSMETIQUE 2+1 ZDARMA

Udělejte si radost lékařskou kosmetikou proti stárnutí ! Víte, že denní krém TIME FILLER byl vyhodnocen spotřebiteli ve Francii jako nejúčinnější anti-aging krém? Celá řada MEDICOSMETIQUE je držitelkou řady dalších ocenění, ale to hlavní je, že opravdu funguje - a proto ji rády doporučujeme dál. Vyzkoušejte tento měsíc výhodně: při zakoupení tří produktů máte ten nejlevnější ZDARMA!


Power Plate Studio | K LYMFODRENÁŽI CVIČENÍ S TRENÉREM ZDARMA

V červenci a srpnu můžete VÝHODNĚ využít kombinaci, která Vás pomůže zbavit zadržované vody, a tím i nějakého kila váhy. Zejména v létě též vhodné při křečových žilách, celulitidě, ale i jako prevence. Navíc podpoříte imunitu a budete se cítit výborně. Udělejte v létě něco pro své zdraví: ke každé lymfodrenáži cvičení na POWER PLATE s trenérem jako příjemný BONUS ZDARMA. Za 490 Kč tak máte cvičení s trenérem i lymfodrenáž. Lehké a zpevněné nohy a zadek - to je náš = Váš CÍL!


Power Plate Studio | K NÁKUPU KREDITU na POWER PLATE DÁREK

Budete-li si vkládat kredit na POWER PLATE během letních prázdnin jednorázově nad 2.500Kč, potěšíme Vás dárkem v podobě úžasné tělové pěny BODY DETOX FILORGA v hodnotě 890 Kč. Pěna na tělo vyživuje, vyhlazuje a odvodňuje, takže bojuje úspěšně proti celulitidě. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a NCTF, ovocné kyseliny, bambucké máslo a mnoho dalšího. Naše nejoblíbenější tělová péče… Přihlaste se o ni na recepci!Filorga Laboratiories Paris Česká společnost estetické a laserové medicíny World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine American College of Lifestyle Medicine