Březen na Klinice Medical Beauty Objednat se

Akce platí od 1.3. do 31.3.


Lékařské ošetření | KOMBINACÍ ANTI-AGE METOD K PŘIROZENÉMU VZHLEDU

Určitě jsou vašimi vzory ve stárnutí dámy, jež stárnou a vypadají přirozeně, i když se zásahy estetického lékaře, než ty, co vypadají jak voskové figuríny. V čem je rozdíl? Některé metody estetické medicíny slouží téměř okamžitému omlazení (dermální výplně s kyselinou hyaluronovou, botox ) a některé zpomalují stárnutí (mezoterapie, plasmaterapie a další). Pokud chceme stárnout pomaleji, ale přirozeně, je nutné metody kombinovat!

 

RÁDI PORADÍME NA NEZÁVAZNÉ KONZULTACI. Ke každému rejuvenačnímu ošetření (mezoterapie, plasmaterapie, hydrolifting) v březnu dostanete jako dárek 500Kč poukázku, jež můžete využít na jakoukoli dermální výplň s kyselinou hyaluronovou či aplikaci botulotoxinu (platnost 1 rok). Nebo využít jako dárek a někoho potěšit.


Lékařské ošetření | OMLAZENÍ RUKOU S DÁRKEM

Je známou pravdou, že věk dámy nejvíce prozradí ruce. Zvykly jsme si pečovat a omlazovat obličej, krk, dekolt, ale ruce až tak neřešíme... Je to škoda, podívejme na Nicol Kidman, jejíž ruce ostře kontrastují s mladistvou tváří... Zima ubližuje pokožce rukou mnohem více, věnujte jim proto tento měsíc mimořádnou péči v podobě hydroliftingu s kyselinou hyaluronovou (injekční omlazující ošetření po znecitlivění krémem) za 3.500Kč a jako dárek obdržíte luxusní omlazující krém pro ruce a nehty HAND ABSOLUTE od FILORGY v hodnotě 590Kč. Ruce jsou stále na očích, jejich vzhled mluví za nás, proto si tuto péči zaslouží!


Lékařské ošetření | BOTULOTOXIN JAKO PREVENCE HLUBOKÝCH VRÁSEK

Jedním z nejčastějších mylných názorů na botulotoxin je jeho načasování - často na něj přichází až dámy středního věku a to je škoda! Může být na něj už pozdě, aplikace by vedla k poklesnutí víček a podobně. Botulotoxin nejenom odstraňuje mimické vrásky (a pocení), ale dokáže i působit preventivně proti fixování a prohlubování vrásek. Jeho aplikace kolem 30ti let věku je tak už běžnou součástí péče proti stárnutí. A správná aplikace nevede ke strnulému výrazu! Nejste-li si jistá, přijďte na nezávaznou konzultaci v týdnu od 26. března, kdy máme aplikační dny botulotoxinu. Rádi odborně poradíme!

 

 


Kosmetické ošetření | PRAVIDELNÁ ANTI-AGE PÉČE S LUXUSNÍM DÁRKEM

Pokud se zatím neodvažujete na injekční ošetření pleti, ale přesto chcete zpomalit stárnutí, vsaďte na profesionální kosmetickou péči s francouzskou anti-age kosmetikou FILORGA PROFESSIONAL. Předplaťte si 3 ošetření v celkové hodnotě 5.370Kč (3 x 1.790Kč) a dostanete dárek v podobě luxusního denního krému SKIN ABSOLUTE DAY od FILORGY, jehož hodnota je 2.990Kč. Pozn.: kosmetické ošetření zahrnuje peeling FILORGA , masáž a profesionální masku FILORGA dle stavu pokožky. Ošetření opakujte ideálně po 4-5 týdnech.


Kosmetické ošetření | NÁSTUP JARA SI ŽÁDÁ HLADKOU POKOŽKU

Kromě masáží na Power Plate nasaďte proti celulitidě těžší kalibr: kombinace podtlaku a masáže (SPM-Vacupress ) prokazatelně patří k nejlepším likvidátorům nevzhledných ďolíčků. V březnu můžete zakoupit 5+3 ošetření ZDARMA, neboli místo 8.400Kč zaplatíte jen 5.250Kč. Možné doplnit o lymfodrenáže se stejným zvýhodněním! Nastartovaný lymfatický systém lépe odstraní odpadní látky metabolismu, a výrazně se tak podílí na zlepšení stavu celulitidy a vyhlazení pokožky. Věřte metodám, které jsou prověřené!


Power Plate Studio | DOBITÍ KREDITU S 10% ZVÝHODNĚNÍM

S prvním jarním měsícem nepolevujeme ve cvičení, ba právě naopak! Aby to bolelo jen Vaše svaly a ne peněženku, můžete tento měsíc dobíjet kredit s dárkem v podobě 10% kreditu ZDARMA! Platí pro všechny vklady nad 500Kč. Vážíme si Vaší věrnosti! Přejeme krásné jaro a hodně zábavy při tvarování postavičky :).Filorga Laboratiories Paris Česká společnost estetické a laserové medicíny World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine American College of Lifestyle Medicine