Září na Klinice Medical Beauty Objednat se

Akce platí od 1.9. do 30.9.


Lékařské ošetření | NEJÚČINNĚJŠÍ REGENERACE = PLASMATERAPIE

V létě trpí pokožka zejména oxidativním stresem z UV záření. Pro regeneraci a obnovu poškozených buněk je velmi účinná plasmaterapie. Vaše vlastní plasma bohatá na růstové faktory navíc obohacená o kyselinu hyaluronovou se aplikuje injekčně do pleti obličeje, krku a dekoltu. Nastartuje regenerační procesy vedoucí mimo jiné ke zmírnění pigmentových skvrn, vypnutí a prozáření pokožky. V září si tuto oblíbenou metodu celebrit můžete dopřát se slevou 1.000 Kč, za ošetření obličeje, krku i dekoltu tak zaplatíte jen 7.100 Kč.


Lékařské ošetření | OMLAZENÍ KRKU A DEKOLTU

Možná právě po létě pozorujete, že krk je v horší kondici než pleť obličeje a potřebuje urgentní vzpruhu, jinak bude nekompromisně prozrazovat skutečný věk:) Dopřejte mu skinbooster s vysokou koncentrací nazasíťované kys. hyaluronové pro okamžité vypnutí a omlazení. Ampule 3ml vystačí i na ošetření dekoltu a zaplatíte jen 3.500 Kč. Pokračovat můžete domácí intenzivní péčí v podobě séra Time Zero FILORGA - k tomuto ošetření jen za 50% původní ceny - tj. 895 Kč.


Lékařské ošetření | APLIKACE BOTULOTOXINU: 24. až 26. ZÁŘÍ

Rozhodla jste se ponechat odstranění vrásek až na podzim? Na mimické vrásky je nejúčinnější dobře aplikovaný botulotoxin. Na Klinice MEDICAL BEAUTY máme vyhrazeny speciální dny jen pro něj: v září je to pondělí až středa 24. až 26. od 9 do 20hod. My se těšíme na Vás, Vy se těšte na krásné omlazení!


Kosmetické ošetření | KYS. HYALURONOVOU TEĎ VAŠE PLEŤ POTŘEBUJE NEJVÍC

I když pleť v létě maximálně chráníme, UV záření je všudy přítomné a nemilosrdně ničí kyselinu hyaluronovou v naší pokožce. Výsledkem jsou prohlubující se vrásky a ztráta pevnosti. Na září jsme proto pro Vás vybrali kosmetické ošetření, jež napraví tyto škody: pokožku zjemní, dostatečně hydratuje kyselinou hyaluronovouokysličí maskou FILORGA. A to za velmi příjemnou cenu: 990 Kč, s masáží s esenciálními oleji 1.250 Kč. Navíc, budete-li chtít, dostanete 30% zvýhodnění na ultrahydratační sérum Hydra-Hyal FILORGA na domácí péči - místo 1.690 Kč zaplatíte jen 1.180Kč.


Power Plate Studio | NAJDE SE MEZI VÁMI NOVÁ TRENÉRKA NA DOPOLEDNE?

Se začátkem školního roku se mění povinnosti našim trenérkám, a tak budeme potřebovat posilu na dopolední tréninky. Máte-li zkušenosti s trénováním jakéhokoli sportu a nadchnul-li Vás POWER PLATE, navíc máte čas dopoledne, přihlašte se prosím na recepci. Kurz na PP zajistíme! P.S. Tímto se omlouváme stávajícím klientkám PP za nepravidelnost vedených tréninků. Samozřejmě si kdykoli můžete přijít zacvičit i bez trenéra!:) Ke dvěma tréninkům v týdnu s trenérem máte od nás jeden trénink bez trenéra ZDARMA!


5P MEDICINE | Medicína budoucnosti na Klinice MEDICAL BEAUTY

Díky analýze lidského genomu lze dnes odhalit, jaké nemoci vás mohou v budoucnu potkat – a zastavit je předtím, než propuknou. Skutečně zásadní evoluce však přichází právě nyní – od září 2018 jsme schopni jako první v Evropě poskytovat analýzu celého genomu s on‑line interpretací a aktualizací vý́sledků. Telefonická konzultace s lékařem pro Vás v září ZDARMA.Filorga Laboratiories Paris Česká společnost estetické a laserové medicíny World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine American College of Lifestyle Medicine