Březen na Klinice Medical Beauty Objednat se

Akce platí od 1.3. do 31.3.


NOVINKA z IMCAS 2019 | 2.4 FULL FACE OMLAZENÍ dle Frederica Braccini

Cílem tohoto omlaze na bázi kyseliny hyaluronové je odstranění únavy ve tváři, jež podléhá časem gravitaci. Výhodou je kompletní řešení a nejen vyplnění jedné vrásky. Výsledkem ošetření 2.4 FULL FACE je pozitivní výraz ve tváři a přirozeně omlazený obličej: propadliny pod očima mizí, koutky jsou pozvedlé. Nepotřebujete žádný čas k rekonvalescenci, žádné umrtvení a jen půl hodiny na ošetření. Navíc je zaručen dlouhodobý efekt 1 rok. Tuto novinku si můžete dopřát pouze na Klinice MEDICAL BEAUTY jen za 12.000 Kč.


NOVINKA z IMCAS 2019 | BIONUTRILIFT - intenzivní rejuvenace

Máte pocit, že těch vrásek na tvářích už je příliš? Pokožka je dehydratovaná, povadlá a mezoterapie nestačí? Právě pro Vás je tzv. BIONUTRILIFT představený na IMCAS 2019 v Paříži. Kombinace vyživujícího roztoku NCTF (s vitamíny, aminokyselinami, minerály) a kyseliny hyaluronové aplikovaný kanylou dokáže zázraky přímo na počkání. Pokožka je okamžitě vypnutější. Nevyžaduje rekonvalescenci ani umrtvení. Ošetření je dostupné od března 2019 za cenu 8.900 Kč.


Lékařské ošetření | Aplikace BOTULOTOXINU jako prevence HLUBOKÝCH VRÁSEK 25. - 29. března

Jedním z nejčastějších mýtů o botulotoxinu je jeho načasování - často na něj přichází až ženy středního věku a to je škoda. Může být na něj už pozdě. Botulotoxin nejenom odstraňuje mimické vrásky (a pocení ), ale dokáže i působit preventivně proti fixování a prohlubování vrásek. Jeho aplikace kolem 30ti let věku je tak už běžnou součástí péče proti stárnutí. A správná aplikace nevede ke strnulému výrazu! Nejste-li si jistá, přijďte na nezávaznou konzultaci v týdnu od 25.3., kdy máme aplikační dny botulotoxinu. Rádi odborně poradíme!


Kosmetické ošetření | NEINVAZIVNÍ MEZOTERAPIE A CRYOLIFTING

Neinvazivní mezoterapie je vhodná volba pro ženy, které už cítí potřebu pokožku omlazovat, poskytnout jí více než krémy, ale bojí se jehliček. CRYOLIFTING využívá fyzikální metody podchlazení pleti (tzv. Peltierův princip), která reflexivně reaguje zvýšeným prokrvením a zvýšenou oxygenací pokožky. Více kyslíku a více stavebních látek pro pleť funguje jako elixír pleti. Jde o skutečnou gymnastiku a anti-aging pleti. Chcete-li něco opravdu účinného na omlazení, ale bojíte se injekcí, toto ošetření je to pravé. V březnu ke Cryoliftingu dostanete ZDARMA BRIGHT PEEL ušetříte tak 1.500 Kč. Platíte jen 1.990 Kč.


Kosmetické ošetření | NÁSTUP JARA SI ŽÁDÁ HLADKOU POKOŽKU NOHOU

Kromě pravidelného cvičení nasaďte proti celulitidě těžší kalibr: kombinace podtlaku a masáže prokazatelně patří k nejlepším likvidátorům nevzhledných ďolíčků. V březnu můžete zakoupit 8 ošetření za 8.400 Kč a navíce dostanete jedno ošetření za 1.050 Kč ZDARMA a LYTESS anticelulitidní kraťasy v hodnotě 1.590 Kč také zcela ZDARMA.. Ošetření SPM-Vacupress je možné doplnit o lymfodrenáže : Nastartovaný lymfatický systém lépe odstraní odpadní látky metabolismu, a výrazně se tak podílí na zlepšení stavu celulitidy a vyhlazení pokožky. Věřte metodám, které jsou prověřené!


NOVINKY z ECAAM 2019 | PRECIZNÍ MEDICÍNA pro prevenci nemocí

Již od března jsou i v Centru precizní 5P medicíny dostupné novinky představené na pařížském ECAAM v polovině února. Jde především o doplnění současného vyšetření střevního mikrobiomumolekulárně genetickou analýzu PCR mikrobiomu, které umožňuje přesnou identifikaci Vaší obligátní střevní mikrobioty, ale i odhalení střevních patogenů, parazitů, kvasinek a plísní. Dále je k dispozici také inovativní genomické vyšetření predispozice k metylaci a detoxikaci, jejichž optimalizace je účinnou prevencí vzniku a rozvoje civilizačních chorob. 15 minutová telefonická konzultace o novinkách pro Vás v březnu ZDARMA.Filorga Laboratiories Paris Česká společnost estetické a laserové medicíny World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine American College of Lifestyle Medicine