Říjen na Klinice Medical Beauty Objednat se

Akce platí od 1.10. do 31.10.


Lékařské ošetření | CHCETE STÁRNOUT POMALEJI A PŘIROZENĚ? CHCE TO PLÁN!

Nevyznáte se v jednotlivých estetických ošetřeních, a přesto byste ráda stárnutí zpomalila? Je Vaším cílem hlavně přirozenost? Bojíte se, abyste za 10 let nevypadala jak “nepovedená celebrita”? Nechte si od nás zpracovat tzv. ANTI-AGING KALENDÁŘ , který je prověřen již desítkami našich klientek, které stárnou pomaleji, přirozeně a spokojeně! Kalendář Vám zpracujeme na 1 rok a rozhodnete-li se pro něj, dostanete 30 % cenové zvýhodnění na celý roční plán! Neváhejte, říjen je skvělým měsícem na všechna ošetření.


Lékařské ošetření | MEZOTERAPIE JAKO ZÁKLAD

Už stovky žen se na Klinice MEDICAL BEAUTY přesvědčilo o účinnosti mezoterapie : nic nenastartuje produkci kolagenu a elastinu tak účinně jako mezoterapie. Zpomaluje stárnutí a přirozeně omlazuje. Už jste ji vyzkoušely i Vy? Je vhodná již od 30ti let. Pokud jste dosud váhaly, říjen je pro začátek perfektní. Navíc Vám uděláme radost příjemnější cenou: běžná cena mezoterapie FILORGA NCTF HA 3ml je 3.500 Kč, v říjnu jen 2.900 Kč. 3ml jsou ideální na celý obličej, omlazovat můžete ale i krk, dekolt a ruce. Sleva se vztahuje na všechny oblasti. Pouze v říjnu.


Lékařské ošetření | APLIKACE BOTULOTOXINU: 23. až 25. ŘÍJNA

Na mimické vrásky je nejúčinnější dobře aplikovaný botulotoxin. “Dobře” znamená, že to chce zkušeného lékaře, který se vzdělává nejlépe i v zahraničí, a ne “výhodný” nákup na slevových portálech či u kosmetičky. Vůbec nejsme nejlevnější na Klinice MEDICAL BEAUTY. Jsme totiž nejlepší! Každoroční zdokonalování se v zahraničí vede k tomu, že naše klientky i s botulotoxinem vypadají velmi přirozeně. Přijďte si nás vyzkoušet v říjnu ve dnech pondělí až středa 23. až 25. 10. od 9 do 20 hod. Nečekejte, až budete starší, začněte včas!


Lékařské a kosmetické ošetření | SEZÓNA PEELINGU JE ZDE! NEPROPÁSNĚTE VÝHODNÝ NÁKUP

Lékařský BRIGHTpeel, tajemství zářivé pleti Francouzek, dokáže povrch pleti sjednotit barevně, vyhladit, prozářit. Protože po létě trápí pigmentové skvrny nejednu z nás, nabízíme nyní 5 ošetření za cenu 3. Místo 1.500 Kč Vás tak jedno ošetření vyjde jen na 900 Kč. Ošetření, které je poznat okamžitě, nebolí a neomezí ve společnosti. Proto asi patří mezi nejoblíbenější! 100% garance účinnosti.


Power Plate Studio | 20. ŘÍJNA – SVĚTOVÝ DEN OSTEOPORÓZY

V týdnu od 16. do 21. října si pro Vás trenérky chystají mimořádně zajímavé tréninky ! U příležitosti Světového dne osteoporózy budou tréninky každý den inspirovány jiným sportem: boxem, aerobikem, pilates a dalšími. Cvičení na Power Plate patří mezi nejúčinnější prevenci osteoporózy. Tak choďte cvičit a sledujte náš Facebook - dozvíte se více!


Power Plate Studio | VYZKOUŠEJTE NOVOU TRENÉRKU, OHODNOŤTE A BUDETE ODMĚNĚNY!

S radostí vám představujeme novou trenérku Veroniku, kterou můžete nyní potkávat na skupinových lekcích. Celý život se věnuje sportu a své mnohé zkušenosti z různých sportů včetně Power Plate určitě skvěle využije v prospěch našich oblíbených tréninků. Neváhejte Veroniky trénink kdykoli během října ohodnotit na recepci, dostanete malý dáreček a hodnocení budou slosována o VOUCHER MĚSÍC na POWER PLATE ZDARMA. Přijďte, Veronika Vás nabije novou energií!Filorga Laboratiories Paris Česká společnost estetické a laserové medicíny World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine American College of Lifestyle Medicine