Reference našich klientek

Dana M., 40 let

Dana M., 40 let
KLINIKU MEDICAL BEAUTY jsem začala navštěvovat v roce 2009. Po těhotenství mi zůstaly na obličeji pigmentové skvrny a teprve chemický peeling na klinice můj problém výrazně vylepšil. Klidné a příjemné prostředí, ochota a profesionalita paní doktorky Horové i jejího personálu a výsledky jednotlivých ošetření či cvičení (chem.peeling, botox, power plate), to jsou přesně důvody, proč se budu vracet i nadále :) děkuji :)

Jana Ch., 38 let

Jana Ch., 38 let
Medical Beauty je pro mě oázou klidu a pohody. Je o vás krásně postaráno, věnují se vám s největší péčí, je vidět, že své práci rozumí a zároveň je i baví. Panuje zde příjemná a přátelská atmosféra, kterou dokresluje profesionalita MUDr. Gabriely Horové, která je moc fajn. Z teto kliniky vás nenechají odejít nespokojené.

Pavlína N., 37 let

Pavlína N., 37 let
Kliniku MEDICAL BEAUTY navštěvuji již několik let a měla jsem možnost vyzkoušet cvičení na Power Plate i několik druhů zkrášlujících procedur tváře i těla. Velmi ráda se vracím do této oázy klidu, pohody, nádherného prostředí a mezi příjemné lidi. Každá hodinka zde je balzámem pro duši, tělo a bonusem jsou vždy skvělé, efektivní výsledky.


Bez obrázku

Jitka V., 39 let
Na kliniku MedicalBeauty jsem přišla na doporučení kamarádky. Přístup paní doktorky Horové i personálu byl vždy velice profesionální, lidský a přijemný. Po zákrocích v MedicalBeauty se citím sebevedoměji a usměvavěji. Děkuji mnohokrát :-D

Bez obrázku

Irena W., 36 let
Klinika Medical Beauty mi byla doporučena kamarádkou, přesvědčilo mě její nadšení z různých ošetření. Při první návštěvě jsem byla mile překvapena nejen vizáží paní doktorky, které bych její věk neuhodla, ale i jejím příjemným přirozeným přístupem a čistým prostředí kliniky. Další mé návštěvy potvrdily její originalitu a hlavně účinnost procedur.

Bez obrázku

Petra V, 38 let
Kliniku Medical Beauty jsem poprvé navštívila v loňském roce v Power plate studiu, které s pravidelností navštěvuji dodnes. Vzhledem k tomu, že se můj věk přehoupl přes 35, rozhodla jsem se podstoupit i některé z kosmetických a estetických procedur. Nejen příjemné prostředí kliniky, ale především profesionalita, zkušenost, vstřícnost a milé chování MUDr. Horové a jejího týmu mne přesvědčily, že jsem se svěřila do správných rukou...


Bez obrázku

Radka S., 41let
Na Kliniku Medical Beauty docházím jž od r. 2011. A díky šikovné paní dr. Horové mi hádají o 10 let méně:). Můžu všem doporučit!!! Krásné prostředí, profesionální přístup a velmi příjemný personál. A hlavně preferovaná přirozenost - všechny zákroky provádí paní doktorka s citem, takže nikdo nepozná, že jste na nějaké úpravě byla, a přesto vypadáte báječně!

Petra K., 48 let

Petra K., 48 let
Pro kliniku Medical Beauty jsem se rozhodla z důvodu vysoké profesionality a perfektního osobního přístupu MUDr. Gabriely Horové. Díky tomu se budu na kliniku ráda vracet.

Bez obrázku

Blanka K., 44 let
Paní doktorka Horová je velmi milá, poradí a vše vysvětlí. Konzultace a ošetření jsou prováděna ve velmi příjemném prostředí. Pokaždé odcházím spokojená a procedury, na které do Medical Beauty chodím, mohu jen doporučit. Mezoterapie, aplikace botulotoxinu a výplní mé pleti opravdu svědčí:)


Bez obrázku

Terezie Č., 41 let
Kliniku Medical Beauty jsem objevila před pár lety náhodou, a byla to pro mne náhoda velice příznivá. Paní doktorka mě zbavila problematické pleti a dál se o moji tvář krásně stará. Jsem zde moc spokojená a pokaždé se na návštěvu těším, všichni jsou tu vysoce profesionálni a taky velice milí a přátelští. K paní doktorce mám naprostou důvěru jako k lékařce, což je pro mě velice důležité, ale navíc je mi velice příjemná lidsky, a to je pro mne snad ještě důležitější :-)

Bez obrázku

Lenka T., 37 let
Milá paní MUDr. Horová, absolvovala jsem u Vás návštěvu 20.1.2016. Moc bych Vám všem chtěla poděkovat za příjemně strávený čas. Dámy asistentky byly moc milé, paní doktorka také a znalá oboru. Mé rty se krásně vytvarovaly a jsou přesně tak, jak jsem si přála. Moc se těším na další shledanou. Přeji Vám všem krásný den.

Bez obrázku

Vladislava B., 60 let
Chtěla bych poděkovat p. doktorce Gabriele Horové i sestřičce za omlazení a krásnou pleť bez vrásek. Absolvovala jsem radiofrekvenci a výplně a jsem moc spokojená.Filorga Laboratiories Paris Česká společnost estetické a laserové medicíny World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine American College of Lifestyle Medicine