Objednat se

“Žádný muž nechce, aby jeho žena podstupovala omlazující procedury. Přesto se mu ale líbí ty, jež je podstupují - jen o tom neví.” MUDr. Gabriela Horová


Prevence stárnutí pleti

Není mnoho metod, které zaručují zpomalení stárnutí pleti. Jsou založeny na přirozených mechanismech regenerace pokožky - dodávají stavební látky pro obnovu pokožky (aminokyseliny, vitaminy, minerály, antioxidanty, kyselinu hyaluronovou apod.) a/nebo růstové faktory.

Výsledkem je stimulace pokožky k její obnově - i ve zralém věku tak může kůže regenerovat jako zamlada. Výhodou těchto ošetření je zcela přirozený omlazující efekt: dodávají pokožce zářivost, jas, hladkost, pružnost, pevnost… bez změny mimiky a změny výrazu.

Protože je pleť také odrazem našeho vnitřního zdraví, platí, že vše dobré, co vykonáte pro své zdraví, je dobré i pro Vaši pleť a její pomalejší stárnutí. Pravidelný pohyb, dostatečný spánek, dobrý pitný režim, zdravá strava bohatá na přirozené antioxidanty, pozitivní přístup k životu a radost ze života… to vše spolu s genetickou výbavou významně ovlivňuje stárnutí pleti i těla jako celku.

Na Klinice MEDICAL BEAUTY se prevenci stárnutí významně věnujeme, spolu s genomikou je to náš velký koníček. Proto nás neváhejte kontaktovat, o stárnutí víme téměř vše a rádi Vám poradíme.


Filorga Laboratiories Paris Česká společnost estetické a laserové medicíny World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine American College of Lifestyle Medicine