Objednat se

“Žádný muž nechce, aby jeho žena podstupovala omlazující procedury. Přesto se mu ale líbí ty, jež je podstupují - jen o tom neví.” MUDr. Gabriela Horová


Obličej a vlasy

Pokud máte konkrétní přání či problém ohledně obličeje či vlasů, vyberte si z následujících hesel a dozvíte se konkrétní možnosti řešení. Pokud jste zde Vaše přání/ problém nenašli, neváhejte nás kontaktovat - uděláme vše proto, abychom Vám pomohli Vaše přání splnit a problém vyřešit.

Odstranění vrásek

Vrásky jsou jedním z prvních příznaků stárnutí pleti. Kdy se objeví první vrásky? Podle toho, jak kvalitní pokožku jsme zdědili (genetika) a jaký je náš životní styl. Metody estetické medicíny můžeme z hlediska vrásek rozdělit na ty, jež jsou preventivní a jež dokáží jejich tvorbu významně zpomalit (např. MEZOTERAPIE), a na metody, jež už vzniklé vrásky dokáží odstranit (nejčastěji DERMÁLNÍ VÝPLNĚ a BOTULOTOXIN).


Odstranění pigmentových skvrn

Než se pustíme do odstraňování pigmentových skvrn, je potřeba rozlišit hyperpigmentace benigní a maligní. Za benigní označujeme ty neškodné. Možnosti, jak v současné době zesvětlit/odstranit benigní pigmentové skvrny, jsou v zásadě tři: 1. depigmentační krémy či séra, 2. lékařský chemický peeling a 3. možností je laser.


Omlazení kůže obličeje, krku, dekoltu

Používáme metody, které prokazatelně zpomalují stárnutí pokožky a obnovují její mladistvý vzhled. Jsou založeny na přirozených mechanismech regenerace pokožky. Výsledkem je stimulace pokožky k její obnově - i ve zralém věku tak může kůže regenerovat jako zamlada.


Odstranění povislých koutků

Koutky úst směřující dolů přidávají na věku, činí náš výraz unavený. Jsou důsledkem gravitace a ochablosti pleti, případně silně vyvinutých svalů mm. anguli depressori oris. Nenechte povislé koutky zafixovat a včas si je nechte odstranit


Kruhy a propadliny pod očima

Na vzniku kruhů pod očima se nejčastěji podílí anatomické změny spojené se stárnutím. Pokožka se ztenčuje, podkožní tuk mizí a vlivem gravitace se přesouvá, začínájí prosvítat oční sval a cévy. Nejmodernějším řešením je aplikace speciálně vyvinutých dermálních výplní s kyselinou hyaluronovu, případně kombinace s dalšími metodami.


Otoky pod očima

Příčin otoků pod očima je celá řada, a tak podrobná anamnéza u lékaře je nezbytná, chceme-li se jich nejlépe natrvalo zbavit. Zásadní je rozlišení, zda-li otok či váček pod očima tvoří tuk nebo zadržovaná tekutina či jiná abnormalita.


Zpevnění kontur obličeje

Vlivem gravitace a ubývající pevnosti a pružnosti pokožky se nejčastěji v oblasti dolní čelisti začínají kolem 40. roku věku objevovat nadbytky povislé kůže - tvoří se tzv. “syslíky”. Je čas pokožku vypnout a tváři vrátit mladistvé a pevné kontury!


Zvětšení a modelace rtů

S krásnými rty se můžeme narodit nebo si k nim můžeme pomoci. U nás preferujeme dermální výplně s kyselinou hyaluronovou: při správné aplikaci jde o nejbezpečnější metodu s přirozeným výsledkem.


Odstranění vrásek na horním rtu

I když se vráskám na horním rtu často říká “kuřácké”, mají s kouřením pramálo společného. Dříve nebo později postihnou každého, a protože jsou to vrásky, které výrazně přidávají na věku, je lépe je odstranit. Na Klinice MEDICAL BEAUTY je důležitá bezbolestnost, proto jakákoli injekční aplikace do rtu je prováděna ve svodné anestézii.


Léčba akné

Akné je onemocnění mazové žlázy a vlasových folikulů nejčastěji způsobené hormonální nerovnováhou. Vývod žlázy nebo folikulu se díky nadměrně produkovanému mazu ucpe, vytvoří se rohovinová zátka, pomnožení bakterií vyvolá zánět, který se na kůži projeví zánětlivou reakcí. Neléčené akné může přejít do těžké fáze, kdy pod kůží vznikají cysty plné patologické hmoty a jejich následkem hluboké jizvy.


Prevence stárnutí pleti

Není mnoho metod, které zaručují zpomalení stárnutí pleti. Jsou založeny na přirozených mechanismech regenerace pokožky - dodávají stavební látky pro obnovu pokožky (aminokyseliny, vitaminy, minerály, antioxidanty, kyselinu hyaluronovou apod.) a/nebo růstové faktory.


Řešení problematiky řídkých vlasů

Cílem je omezení nadměrného vypadávání vlasů, zabránit předčasnému odumírání vlasových folikulů a podpořit regeneraci vlasového folikulu vlasové cibulky) a nastartování růstu nových vlasů, zlepšení kvality stávajích vlasů.
Filorga Laboratiories Paris Česká společnost estetické a laserové medicíny World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine American College of Lifestyle Medicine