Objednat se

"Dnes už jsem ve věku, kdy místo do nového kabátu investuji raději do svého těla. Kabát vezmu párkrát za sezónu, tělo nosím neustále..." MUDr. Gabriela Horová


BTL UNISON

BUDOUCNOST V LÉČBĚ CELULITIDY

Jako první v Plzni a západočeském regionu Vám Klinika MEDICAL BEAUTY od května 2019 přináší unikátní přístroj pro redukci celulitidy a podkožního tuku.

„Vyzkoušela jsem to jako první v Čechách. Je to velmi příjemná terapie, která opravdu nebolí, je to spíš příjemná masáž a opravdu to funguje."

Veronika Kašáková,
česká modelka


 

PRINCIP OŠETŘENÍ

Jedinečnost spočívá v kombinaci dvou účinných technologií: monopolární radiofrekvence a rázové vlny. Kombinace tepelné a mechanické energie v jedné ošetřující hlavici přístroje tak dokáže najednou působit na všech 5 hlavních příčin celulitidy:

  1. zvětšené tukové buňky
  2. poškozená vlákna kolagenu
  3. ztráta elasticity kůže
  4. nedostatečné cévní zásobení
  5. nahromadění odpadních látek

PRŮBĚH OŠETŘENÍ

Procedura je zcela neinvazivní a nebolestivá, nejčastěji je pocit při ošetření přirovnáván k masáži lávovými kameny s intenzivními mechanickými vibracemi. Ošetření probíhá vleže, trvá cca 20min (v závislosti na ošetřovaných partiích) a ihned poté se můžete vrátit k běžným činnostem bez omezení.

VÝSLEDKY, POČET A FREKVENCE OŠETŘENÍ

Viditelným výsledkem je mnohem pružnější kůže s hladším povrchem, bez hrbolů. Klienti udávají zlepšení již po jednom ošetření. Výrobce doporučuje a studie byly prováděny na kúře 4 ošetření s týdenním rozestupem. Výsledky se zlepšují ještě během následujících tří měsíců po ukončení kúry v důsledku remodelace kolagenu.

PRO KOHO JE OŠETŘENÍ VHODNÉ

Ošetření přístrojem UNISON od BTL je vhodné pro každého, kdo touží po redukci celulitidy a celkovém zlepšení vzhledu pokožky. Vhodné je pro jakoukoli postavu bez omezení BMI. Případné zdravotní kontraindikace s Vámi projde terapeut vždy před prvním ošetřením.

NEJČASTĚJI OŠETŘOVANÉ PARTIE

Odhaduje se, že některou formou celulitidy trpí 90% žen. Přístroj UNISON je vhodný na zlepšení všech forem a stupňů celulitidy u žen i mužů. Nejčastější problémové partie jsou stehna a zadeček, ale ošetření výborně funguje i na bříško (např. po porodu) a povislé paže, kde se využívá zejména působení na tukovou buňku a remodelace kolagenu.

FOTOGALERIE Z PROVEDENÝCH STUDIÍ


Filorga Laboratiories Paris Česká společnost estetické a laserové medicíny World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine American College of Lifestyle Medicine