Lips refresh Objednat se

omlazení rtů bez zvětšováníhloubková hydratace a výživachrání rty před známkami stárnutí


Lips refresh

Cílem ošetření je chránit rty před známkami stárnutí a udržovat je plné, svěží, hydratované a mladistvé. Rty spolu s očima tvoří střed obličeje a významně se tak podílí na prvním dojmu o nás, o našem věku.

 

Princip ošetření

Injekční dodání nezasíťované kyseliny hyaluronové, vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších látek nastartuje regenerační procesy jemné pokožky - obnovu kolagenu a elastinu. Kyselina hyaluronová díky schopnosti vázat vodu udrží rty hebké, plné a dokonale hydratované. Výsledkem jsou přirozené, mladistvé rty bez ohledu na věk.

Průběh ošetření

Lips Refresh provádíme pro naprostou bezbolestnost v lokální anestézii. Tenounkou jehličkou je do rtů vpravován biorevitalizační roztok. Ošetření trvá cca 20 minut.

Po ošetření

Bezprostředně po aplikaci jsou rty oteklé, otok mizí během 2-3 dnů, rty se vracejí do své původní velikosti. Jsou jen napjatější díky dokonalé hydrataci. Týden po ošetření se vyhněte extrémním teplotám (sauna, solárium, kryokomora), nepijte horké nápoje. Pokud trpíte na opar rtu, může se v souvislosti s ošetřením objevit, ale není to pravidlem.

Doporučená frekvence ošetření

Lips Refresh doporučuji podstupovat pro okamžité, přirozené omlazení rtů. Pro zpomalení stárnutí rtů stačí 1x do roka.

Doporučujeme kombinovat s dalšími ošetřenímiFilorga Laboratiories Paris Česká společnost estetické a laserové medicíny World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine American College of Lifestyle Medicine