Mezoterapie Objednat se

prokazatelně zpomaluje stárnutíaplikace pouze látek tělu vlastníchnejoblíbenější lékařské omlazení Francouzek


Mezoterapie

Cílem aplikace mezoterapie je zpomalení procesu stárnutí kůže. Ošetření je vhodné již od 30 let a je přizpůsobené všem typům kůže.

 

Princip ošetření

Jde o injekční metodu aplikace biorevitalizačního roztoku do středních vrstev kůže, do míst, kde se tvoří nové kožní buňky. Biorevitalizační roztok (FILORGA NCTF® HA) obsahuje všechny látky potřebné k obnově kůže (vitaminy, aminokyseliny, minerály, koenzymy, antioxidanty) a kyselinu hyaluronovou. Celkem  55 účinných ingrediencí.

Kromě dodání všech stavebních látek je pokožka stimulována mnohočetnými vpichy k novotvorbě vlásečnic. I zralá pleť je tak dostatečně prokrvená a zásobená kyslíkem a všemi živinami. Pokožka si tak ponechává všechny vlastnosti mládí - měkkost, plnost, elasticitu a pevnost.

Průběh ošetření

Ošetření je bezbolestné. Po odlíčení je pleť obličeje (případně krku, dekoltu, rukou) natřena silnou vrstvou znecitlivujícího krému EMLA a dána okluze (překrytí fólií, aby se krém neodpařoval, ale pouze vstřebával). Po jedné hodině je pleť dostatečně umrtvena a je provedeno vlastní ošetření. To trvá cca 20 minut. Následně je pleť ošetřena zklidňujícím sérem Neocica FILORGA.

Po ošetření

Bezprostředně po ošetření je pleť lehce červená s malými papulkami (pupínky), které způsobuje kyselina hyaluronová - ty se však během několika hodin, max. do druhého dne plně vstřebají a pleť je vypnutá. Největší efekt se dostavuje cca po 10-14 dnech - pleť je zářivá, hydratovaná, vyhlazená. Opakováním ošetření (viz Doporučená frekvence ošetření) se postupně zvyšuje kožní tonus a kožní hustota. Uvolněná kůže se napíná, vyhlazuje a zpevňuje. Anti-aging mezoterapie poskytuje skutečné zlepšení pleťové struktury.

Po mezoterapii se týden vyhněte extrémním teplotám, tj. soláriu, opalování, sauně, kryokomoře. Extrémní teploty ničí účinné látky včetně kyseliny hyaluronové. Jako domácí péči doporučuji sérum HYAL - DEFENCE od Filorgy, které prodlouží efekt mezoterapie. Má stejné složení jako injekční roztok a navíc blokuje enzym, který odbourává kyselinu hyaluronovou - chrání tak tu, kterou jsme dodali injekčně, i tu, kterou máme v kůži přirozeně obsaženou, ale která s věkem ubývá.

Doporučená frekvence ošetření

Jelikož se mezoterapií dodávají látky tělu vlastní, kůže je postupně zužitkuje. Je tedy žádoucí pro udržení mladistvého vzhledu ošetření opakovat. Pro optimální zpomalení stárnutí se doporučují tato dvě schémata ošetření (v závislosti na pokročilosti známek stárnutí):

První vrásky a prevence stárnutí:

  • 1.ošetření
  • za měsíc 2.ošetření
  • za měsíc 3.ošetření
  • a dále udržovací 1x každých 6 měsíců

Péče o zralou pokožku:

  • 1.ošetření
  • za 14 dní 2.ošetření
  • za 14 dní 3.ošetření
  • za měsíc 4.ošetření
  • za měsíc 5.ošetření
  • a dále udržovací 1x každé 3 měsíce.

Doporučujeme kombinovat s dalšími ošetřenímiFilorga Laboratiories Paris Česká společnost estetické a laserové medicíny World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine American College of Lifestyle Medicine